sex neprotejat la adolescenti

25-03-2008
stefi&ana
Nu este medic/terapeut
stefi&ana
am si yo o intrebare va rog frumos ajutatima mult de tot sunt in criza si yo si prietena mea :(:(:(.eu am 18 ani si prietena mea are 16 ani neam culcat amandoi in mai multe randuri fara prezervativ fara sa ne protejam absolut deloc si ia venit ciclu mereu pana acum in martie cand am luat o decizie si am zis amandoi sa vedem cum este sa o facem cu prezervativ...am facuto in timpul sexului mi sa rupt prezervativu nu am simtit cand sa rupt insa eu miam dat drumu pe ea adik in exterior nicidecum in interior si cand trebuia sai vina ciclu nu ia venit :(( are intarziere deja 3 zile si nu stim ce sa facem :(( va rog frums spunetimi daca sunt insacinata ?:((:(( va rog frumos AJUTATIMA va multumesc
3 comentarii
0
25-03-2008, ora 00:00
rugina petronela
Nu este medic/terapeut
rugina petronela
Trebuia sa iei "pilula de a doua zi" si stateati linistiti amandoi daca stiati ca ati comis-o.
0
25-03-2008, ora 00:00
arten
Nu este medic/terapeut
arten
fa-ti testul de sarcina, numai asa poti sti sigur
0
28-03-2008, ora 00:00
deea76
Nu este medic/terapeut
deea76
mergi repede la farmacie si fa un test de sarcina, este 99, 9% sigur si costa cat un pachet de tigari.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Sexul si presiunea sexului la adolescenti
  • Orientarea sexuală a adolescenților
  •