Sotret pentru acnee!

12-10-2021
Master'
Nu este medic/terapeut
Master'
Salutări, aș vrea sa întreb dacă a mai facut cineva dintre băieții de aici tratament cu sotret pentru acnee si dacă in timpul acestuia ati avut probleme cu erectia sau cu cantitatea spermei??..eu urmez de 1 săptămână acest tratament cu Sotret și am o erectie mult mai slabă abia se scoală si nu mai am nici chef..oare este ceva grav?
3 comentarii
0
12-10-2021, ora 19:23
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Ai mai pus aceasta intrebare si dupa cite stiu ti-a raspuns specialistii, dar tu nu ai citit. acneia aceia apare la barbati din cauza masturbarii pe care ai practicat-o pina sa ai o relatie stabila, intrerupe medicamentul si faci o pauza sexuala de o saptamina si apoi vei vedea. Sa ai o alimentatie sanatoasa si faci sport zilnic pt revigorare.
1
12-10-2021, ora 20:30
Master'
Nu este medic/terapeut
Master'
Nu te supăra dar tu realizezi ce aberezi acolo?Acneea nu apare din cauza masturbarii și eu oricum nu ma masturbam, vreau pareri de la oameni conpetenti sau care au mai trecut prin asta si pot afla niște informații, mulțumesc!
0
13-10-2021, ora 20:04
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Atunci asteapta explicatii si continua tratamentul ca-ti va trece.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Vaccinul pentru cosuri (autovaccin acnee)
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.