sunt gravida?
cu 5 zile inainte de mentruatie am avut 2 zile consecutiv o scurgere maronie slab cantitativ.cu 3 zile inainte de menstra miam facut spre seara 2 teste de sarcina(marci diferite) care au iesit slab pozitive la f scurt tp de la contactul acestora cu urina...mai am o zi pana ar trebui sa am mentruatia.sa o astept sau sa imi fac planuri de mamica?va multumesc
3 comentarii
Pentru siguranta poti merge intr-o clinica medicala sa ti faci testul din sange, Beta Hcg.
Nu exista slab pozitiv sau slab negativ.Daca ti-au iesit doua linii(indiferent de cat de puternica era culoarea celei de-a doua linii), esti insarcinata.
va multumesc din suflet pt raspuns!!! va doresc toata sanatatea din lume!!!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Oare sunt insarcinata dupa ce am luat o luna Triregol?!
- 6am motive de ingrijorare?
- 2ajutati-ma cu un sfat: Sa fie efectele secundare pilulei sau sunt insarcinata?
- 4intarziere menstr.dupa pauza pilule=dereglare sau sarcina ?
- 9care sunt sansele sa fiu insarcinata?
- 14oare sunt insarcinata?
- 2este vorba despre o sarcina?
- 8raspuns va rog: e posibil sa fi ramas insarcinata?
- 8sunt insarcinata?
- 5Sarcina in prima zi de menstruatie?
- 13Sunt oare insarcinata?
- 3Ce sanse sa fiu insarcinata sunt?
- 3din ce cauza poate fi astfel de menstruatie?
- 2Exista posibilitatea sa fi ramas insarcinata?
- 20voi ramane insarcinata?
- 4Sarcina?
- 5pot fi insarcinata?
- 1Însărcinată sau nu ?
- 1Sarcina?
- 0Menstruatie sau nu
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

