vreau un copil
salutare tuturor.de 2 ani jumate ma chinui sa fac un bebe si nu-mi reuseste, am uter retrovers am facut toate analizele si sunt bune.de ce nu vine barza ca imi doresc foarte mult.
3 comentarii
aţi făcut analize complete legate de acest aspect şi dvs şi soţul dvs? inclusiv, ecografii, hormonale, spermogramă ? aţi fost la un specialist în probleme de fertilitate?
da am facut toate analizele si eu si sotul si toate au iesit bine, dar la un specialist nu am fost ca mi sa spus ca va veni barza pe neasteptate ca e totul bine, dar nu mai stiu ce sa cred.poate fi vorba de o infectie?
poate si ptr.ca vrei prea mult acum.Incearca sa te linistesti, roaga-te si eventual consulta si un endocrinolog.Succes!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3nu raman insarcinata
- 3mai pot ramane insarcinata?
- 3nisip la rinichi si sarcina
- 10Cum pot ramane insarcinata?
- 1vreau sa raman insarcinata
- 8vreau un bebe
- 3si eu vreau un copil
- 5de ce nu raman insarcinata?
- 5vreau un bebe: ce analize trebuie sa facem si unde?
- 7de 5 ani incerc sa raman insarcinata...help
- 3Vreau sa ramin insarcinata
- 3Si eu vreau un copil
- 5am o problema?
- 2clamydia si imi doresc un copil
- 3vrau sa raman insarcina.. incerc de 2 luni si nimic
- 6nu raman gravida de ce?
- 6sunt insarcinata? imi doresc enorm un bebe..
- 8Probleme cu somnul... mai exact dorm dar nu ma odihnesc
- 5Alaptez si vrem al doilea copil...
- 2vreau sa raman insarcinata
Mai multe informații despre: Pregatirea pentru sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:

