vom pleca impreuna in concediu familia noastra si a amantei
Draga ionela cristina, fi mai desteapta decat ei cu 5 secunde !!!!!!!!!!!!!!!
Incearca sa nu arati ca ti-ai dat seama, ca nu stii nimic si ca ca nu ai vazut nici-o schimbare la sotul tau. Iti garantez ca toata aceasta intamplare nu este decat o aventura, probabil sunt in calduri inca, dar cu timpul ai sa vezi ca toata aceasta ""'fericire si iubire ""' dintre ei se va diminua in timp. Atunci sotul tau va face diferenta intre voi doua mai ales ca ai avantajul ca sunt si cei doi copii la mijloc si nu poate renunta cu una cu doua la voi.
Tu fii desteapta si ataca inteligenta fara a cere explicatii, fara circ si scandal. Fii dulce, atenta, intelegatoare si tandra. Ca aia (amanta ), sigur, sigur va fi opusul tau si-l va sacai la cap cu : cand ne mai vedem, spune-i.., fa-i., si tot ce spuneai tu mai sus si intr-un final sotul tau va renunta la ea.
Sa stii ca chiar daca isi face de cap acum, tot la tine se va intoarce, orice barbat spune ca: TOT NEVASTA-MEA ESTE MAI BUNA.
Iar in legatura cu sotul ei NU zici nimic.Daca el observa ceva, fi sigura ca el te va aborda in legatura cu aventura lor, ca uciorul nu merge de multe ori la apa. Si sa vezi ce repede se linistesc apele apoi.
Asa ca fi o DOAMNA !!!!!!!!!!
Incearca sa nu arati ca ti-ai dat seama, ca nu stii nimic si ca ca nu ai vazut nici-o schimbare la sotul tau. Iti garantez ca toata aceasta intamplare nu este decat o aventura, probabil sunt in calduri inca, dar cu timpul ai sa vezi ca toata aceasta ""'fericire si iubire ""' dintre ei se va diminua in timp. Atunci sotul tau va face diferenta intre voi doua mai ales ca ai avantajul ca sunt si cei doi copii la mijloc si nu poate renunta cu una cu doua la voi.
Tu fii desteapta si ataca inteligenta fara a cere explicatii, fara circ si scandal. Fii dulce, atenta, intelegatoare si tandra. Ca aia (amanta ), sigur, sigur va fi opusul tau si-l va sacai la cap cu : cand ne mai vedem, spune-i.., fa-i., si tot ce spuneai tu mai sus si intr-un final sotul tau va renunta la ea.
Sa stii ca chiar daca isi face de cap acum, tot la tine se va intoarce, orice barbat spune ca: TOT NEVASTA-MEA ESTE MAI BUNA.
Iar in legatura cu sotul ei NU zici nimic.Daca el observa ceva, fi sigura ca el te va aborda in legatura cu aventura lor, ca uciorul nu merge de multe ori la apa. Si sa vezi ce repede se linistesc apele apoi.
Asa ca fi o DOAMNA !!!!!!!!!!
multumesc.Incerc sa ma temperez, insa nu e nimic mai greu pe lume.Lucrurile secomplica pt ca deja victimizeaza ca l+am tradat si de asta ne+am instrainat.Evident ca tradarea e doar in capul lui.Si e presat.Il simt.Deja mi+a spus ca ramanem impreuna doar pentru copii.Banuiesc ca nu vrea sa +i dea ei motive de gelozie in concediu daca suntem afectuosi
Ce mai este nou in relatia ta ? Gata i-a venit mintea la cap?
Buna Ionela Cristina, situatia prin care treci e dificila dar nu imposibil de trecut.Am patit o si eu in urma cu cativa ani cu o amica de familie, dupa 10 ani de casnicie sotul meu s a indragostit de una mai tinerica roaspat divortata, am simtit imediat, am suferit in prima perioada dar am stat cu el de vb linistiti ca 2 prieteni.L am rugat sa puna in balanta toti anii nostri impreuna, toate realizarile si linistea caminului noastru, l am lasat sa mergem la mare impreuna cu ea sa o cunoascxa, sa vada ca nu merita atentia lui chiar daca respectiva era numai zambete si nebunie.Mi am pastrat calmul si pana la urma am castigat.In viata se mai intampla si accidente din tr astea barbatii nu sunt ca noi dar le trece, Daca il iubesti lupta si recastiga l, nu l lasa sa se adanceasca prapastia dintre voi fara sa faci nimic, asta e parea mea n as vrea sa supar pe nimeni.Cu inteligentaa si mult tact vei reusi
draga meryiob,
multumesc pentru grija, dar lucrurile nu s-au schimbat.Concediul a fost un cosmar.Nu a fost altceva decat catelul ei.Am rezistat eroic, la un moment dat ma amuzam de cat sunt ei de agitati si sotul ei de orb.Nu stiu cat si daca mai rezist.
multumesc pentru grija, dar lucrurile nu s-au schimbat.Concediul a fost un cosmar.Nu a fost altceva decat catelul ei.Am rezistat eroic, la un moment dat ma amuzam de cat sunt ei de agitati si sotul ei de orb.Nu stiu cat si daca mai rezist.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2relatia mea de 4 ani a luat sfarsit...
- 45cum imi pot salva casnicia atata timp cat el nu sta acasa?
- 3Problemele au inceput mai acut de cand i-am adus vorba mai serios de o posibila casatorie
- 8il iubesc pe prietenul meu sau sunt obsedata de el?
- 4baiatul asta m-a meritat vreodata? cum sa fac sa il pot uita ?
- 54crize de gelozie, paranoia
- 6mai are rost relatia noastra?
- 44nu reusesc sa comunic cu sotul meu
- 3sotul meu si criza de 30 de ani
- 8M-a inselat. Cum sa trec peste?
- 7Nu stiu ce sa mai fac cu viata mea ajutati-ma sa gasesc un raspuns
- 4din intamplare ca este sau a fost infestat cu sifilis
- 4M-am despartit de ea..
- 5cum sa fac sa-mi inteleg sotul
- 4oare povestea se repeta?
- 10Ne-am despartit !!! Citit tot va rog!! vreau niste sfaturi utile..
- 34Nu vreau sa-mi pierd sotul
- 12Va rog ajutati-ma !!!:-|
- 5este nevoie de psiholog?
Mai multe informații despre: Relatia de cuplu relatii extraconjugale
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
