Durere spate
Buna seara. As avea si eu o intrebare daca se poate. De vreo 7 luni am o durere de spate in partea dreapta pe langa umar in spate si de fiecare data cand inspir e o durere ascutita (sa nu mai zic de stranutat). Ce poate fi? Un junghi de la curent? Multumesc
1 comentarii
Poate fi o nevralgie intercostala
Va recomand sa va adresaţi unui medic pentru o consultaţie şi investigaţii.
Cu stima
Dr Petre Muresan
Va recomand sa va adresaţi unui medic pentru o consultaţie şi investigaţii.
Cu stima
Dr Petre Muresan
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3dorsolombalgii cronice mixte pe fond de deviatii oxiale arteriale.deficit functional mediu
- 50dureri de spate si de cap dupa rahianestezie
- 2durere de spate si de umar
- 22Dureri de spate - de la coloana sau de la muschi?
- 2durere de spate intensa cand stau foarte mult in picioare
- 24am tbc?
- 5usturimi la nivelul zonei genitale.. Urgent!
- 13nu stiu ce am..
- 5Este posibil sa am o afectiune a glandei hipofizare?
- 8Am dureri mari de coloana
- 9Ce pot sa cred?
- 3Durere de spate; coloana
- 2dureri de spate
- 2Dureri sub buric, toracale si spate.
- 1Durere de spate din cauza ridicarii (prevenire inrautatire)
- 1Dureri de spate
- 2durere de spate in zona plamanilor!
- 3durere insuportabila de spate
- 1Durere de spate + interpretare radiografie
- 5Durere de spate
Mai multe informații despre: Durere de spate
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: