Acnee in zona barbiei!
Buna ziua !! Problema mea nu este atat de grava si de aceea nu am mers inca la dermatolog, insa rog un sfat, o parere, o indrumare, aici !! Am probleme cu acneea insa numai in zona barbiei ! In alta parte a fetei nu am, dar barbia imi este afectata ! Ce pot face ? Exista vro crema speciala in farmacii ? E clar ca zona aceea o am foarte grasa ! Multumesc frumos !!
1 comentarii
Un tratament foarte bun este cu plasma proprie îmbogăţită cu trombocite aplicata prin metoda mezoterapiei
Cu stima Dr Petre Muresan
Cu stima Dr Petre Muresan
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4legatura dintre viata sexuala si acnee
- 5tratament acnee rozacee... e eficient?
- 51Cum scap de petele care mi-au ramas de la acnee?
- 4pete rosii si acnee
- 3Sunt medicii constienti de efectele emotionale ale acneei?
- 3acneea si solarul
- 5acnee stafilococica
- 2acnee furuncul
- 0namol vs acnee
- 3Acnee aparuta brusc
- 4Ce stiti de Maskrym? Il folosesc de 5 zile si nicio imbunatatire parca...
- 3Medicatie acnee
- 2brevoxyl
- 1Acnee si piele iritata
- 1Sindromul ovarelor polichistice - Testosteron crescut - Acnee
- 1Constipatie-acnee
- 2acnee severa pe fata(doar pe partea stanga) si pe piept in special
- 1Cosuri, ten gras
- 1Despre niste bubite si cosuri
- 3Erupție acneica
Mai multe informații despre: acneea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: