Despre penis
Buna seara am si eu o probleba cu peniscul acum o luna mi.am injectat un tub de kanamicina in penis si nu se mai decaloteaza..unde am injectat kanamicina sa intarit ca piatra. Am fost la dermatolog mi a dat tratament..5 zile iau dar tot asa este nu il pot decalota si mi sa facut o pielita care ma ustura..nu stiu ce sa mai fac..puteti sa mi spuneti ce sa fac..ca nu mai stiu..sau trebuie aa ma operez???
4 comentarii
Mergeti la Urolog si cat mai repede.
Nu la Dermatolog.
Nu la Dermatolog.
De zici sa merg la urolog...eu stia...chestile astea apartin de dermatolog...acum urmez un tratament..nu ma mai doare sa desumflat dar tot nu pot s.al decalotez dupa ce termin o sa merg la urolog..daca nu merg si ma operez..singura varianta ;)
Atunci cand nu poti sa decalotezi trebuie sa mergi la Urolog. Daca e ceva de operat, el opereaza.
K..am sa merg dupa ce termin tratamentul..peste o saptamana Ms
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 14Pete albe si mancarime
- 4piele uscata nu de pe varful penisului ci de partea care acopera
- 2mi-a aparut ceva pe penis...
- 15Pt un doctor specialist - mi-a aparut un cos pe penis
- 8Bubite pe penis !
- 9Pete rosii pe capul penisului
- 5-Cosuri- pe penis!
- 4Basicute si cojirea pielii de pe capul penisului
- 4ata penisului
- 15Un penis mic !!! HELP
- 20Nu pot decalota penisul cand este in ERECTIE. Ce sa fac?
- 12rana deschisa pe penis
- 5Sensibilitate mare a penisului
- 4voi avea un penis sanatos
- 2Bube in zona intima!!!
- 12Probleme testicul si penis
- 2Probleme penis ?
- 3Miros neplacut-penis (fara alte simptome)
- 0Frenulum scurt
- 0umflatura penis
Mai multe informații despre: Penisul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: