umflatura penis

23-10-2016
serge
Nu este medic/terapeut
serge
Problema mea este urmatoarea: dupa o masturbare mai indelungata mi s-a umflat pielea de sub capul penisului in partea stanga si dreapta, de asemenea buzele orificiului penisului se umfla si ele. Aceasta se reduce de la sine dar tot se poate vedea conturul ca o basica desumflata.Mentionez ca sunt circumcis, nu ma doare deloc cand apare aceasta chestiune, nu am mancarimi si este moale la apasare ca si cum ar fi plin cu lichid. Problema aceasta o am de cateva luni bune si reapare de fiecare data cand excitarea dureaza mai mult timp, Din cate am citit pare a fi ceva legat de limfocel, dar spre deosebire de cazurile celorlalti la mine nu s-a vindecat dupa o perioada de abstinenta de 2-3 sapt, exista vreo crema care ar putea sa ma ajute?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

23-11-2021, ora 13:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.