cancer de la o radiografie?
Se poate face cancer de la o radiografie?Cum ar fi o radiografie la cap?
1 comentarii
nu. e foarte putin probabil, iar manifestarile ar aparea la o distanta de cativa ani.
Discuțiile despre tumori benigne și cancer au fost transferate pe:
Forumul Ghid-Cancer.ro - un proiect ROmedic destinat exclusiv acestui subiect.Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 27Tarceva - rezultate?
- 1lipsa poftei de mancare bolnav cancer si diabet insulino depependent
- 16pentru bolnavii de cancer, tumori exista apa PREVENTA
- 22Biobran si SOD in tratarea cancerului
- 5Dr. Hamer si cauzele psihice care duc la cancer
- 3camine spital pentru bolnavi de cancer
- 3tratamentul naturist prin care am învins cancerul
- 12BOINC - cercetarea cancerului
- 4Radiografie in sarcina!!!!!
- 6Apa sărăcită în deuteriu alungă cancerul, psoriazisul, depresia şi...
- 1radiografia si antibioticul in sarcina
- 23tratament nou sigur pt orice tip de cancer si pt lupus
- 0impachetari cu parafina la bolnavii de cancer
- 18ASA ARATA UN PACIENT DE CANCER CU MULTIPLE METASTAZE
- 2radiografie coloana
- 22Cred ca am cancer. Va rog frumos un sfat !
- 33Întrebare pentru domnul Marius Uscatu
- 1Cate radiografii pot face in aceeasi zi ?
Mai multe informații despre: cancerul radiografia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
- Osteosarcom
- Cancerul de sân
- Cancerul de prostata
- Cancerul bronhopulmonar
- Cancer de piele non-melanom
- Cancerul labial (buze)
- Cancerul colorectal
- Cancerul gastric
- Cancerul hepatic - Hepatocarcinomul
- Metastaze
- Metastazele
- Rolul antioxidantilor in cancer
- Factori de risc în cancer
- Dieta pentru prevenirea cancerului
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: