sunt gravida?
buna am 22 de ani si am o fetitza de 4 luni si imediat dupa 6 saptamani mi-a venit ciclul (numai alaptez decand avea fetitza 2 luni) in a doua luna adica in ianuarie mi-a venit de 2 ori iar in februarie mi-a venit pe data de 4 iar luna asta nu mi-a venit.Max pe data de 4 trebuia sa-mi vina si m-am gandit sa i-au anticonceptionale (MARVELON)pe data de 6 martie deci nevenimdu-mi ciclul.Am facut si 2 teste care au iesit negative si am fost si la dr. care mi-a spus ca nu sunt dar sa ma duc dupa ce termin pastilele in caz ca nu-mi vine nici atunci.Acum vreo 3 zile am uitat sa i-au o pastila iar de atunci imi curge in fiecare zi cate o picatura 2 de sange dar maronie.Va rog ras
4 comentarii
Buna seara!
Am si eu o problema care ma nelinisteste.
Acum 2 luni am avut ultimul contact sexual, iar menstruatia trebuia sa imi vina luna aceasta pe data de 9 sau cel tarziu pe 12. Luna trecuta a fost ok, dar acum n-am niciun simptom care sa ma faca sa cred ca mi-ar veni menstruatia.
Credeti ca as putea fi insarcinata?
Multumesc mult.
Am si eu o problema care ma nelinisteste.
Acum 2 luni am avut ultimul contact sexual, iar menstruatia trebuia sa imi vina luna aceasta pe data de 9 sau cel tarziu pe 12. Luna trecuta a fost ok, dar acum n-am niciun simptom care sa ma faca sa cred ca mi-ar veni menstruatia.
Credeti ca as putea fi insarcinata?
Multumesc mult.
Buna dimineata.
Tot Adela sunt.
Am facut azi un test de sarcina si a iesit negativ.
Ce credeti ca as putea avea si care ar fi cauza pentru care mi-a intarziat menstruatia?
Va multumesc.
O zi buna.
Tot Adela sunt.
Am facut azi un test de sarcina si a iesit negativ.
Ce credeti ca as putea avea si care ar fi cauza pentru care mi-a intarziat menstruatia?
Va multumesc.
O zi buna.
nu cred ca este o sarcina. Acele picaturi apar si din cauza anticonceptionalelor.
Buna ziua.
Am si eu o intrebare. A trecut 2 saptamini de cind nu mea aparut ciclul, daca sunt gravida inseama ca am 6 saptamini, insa cu 3 zile in urma sprea seara am avut o singerare usora de culoare roz, alaltaieri, ieri si azi niste eliminari mici de culore cafenie. E o problema cu sarcina.va rog raspundeti, mentionez ca luna trecuta am pierdut o sarcina
Am si eu o intrebare. A trecut 2 saptamini de cind nu mea aparut ciclul, daca sunt gravida inseama ca am 6 saptamini, insa cu 3 zile in urma sprea seara am avut o singerare usora de culoare roz, alaltaieri, ieri si azi niste eliminari mici de culore cafenie. E o problema cu sarcina.va rog raspundeti, mentionez ca luna trecuta am pierdut o sarcina
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3de 10 luni nu folosesc prezervativ si nu am ramas insarcinata
- 5pot fii insarcinata... s-a rupt prezervativul
- 10e posibil sa fi ramas insarcinata de la lichidul de dinainte?
- 11cm si teste negative peste sarcina?
- 8sunt sau nu insarcinata? urgent!!!
- 1sunt insarcinata?
- 5Va rog frumos sa imi raspundeti! Exista vreo sansa sa ramana insarcinata?
- 13Sunt oare insarcinata?
- 13Dupa 13 ore am luat postinor. Sunt insarcinata? Va rog un raspuns!
- 6sex neprotejat, menstruatie a doua zi... e vreun risc de sarcina?
- 1Sunt insarcinata sau nu? Am nevoie de parerea voastra va rog!
- 8Coit intrerupt (un raspuns cat mai rapid, va rog mult)
- 6Care este riscul unei sarcini, daca am folosit metoda coitului intrerupt?
- 7am nevoie de un sfat! as putea sa raman insarcinata?
- 4Sarcina?
- 2Mare dilemă: este sau nu insarcinata?
- 2Sunt insarcinata?
- 2posibil sarcina?
- 2Sex în timpul menstruatiei
- 0Ajutați-Mă
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
