apendicita
sotul meu de la o vreme are dureri abdominale ın partea stanga poate oare fi apendicita?Sau oare ce?va rog din inima sa ımi raspundeti. Va multumesc frumos
2 comentarii
Este cu totul excepţional ca cineva să aibă apendicele în partea stângă, deci puteţi exclude această variantă pe criterii statistice.
Ce anume este atunci ? ÃŽn această privinţă cel mai superficial consult medical este superior celui mai bun sfat pe Internet.
Ce anume este atunci ? ÃŽn această privinţă cel mai superficial consult medical este superior celui mai bun sfat pe Internet.
buna, eu am fost operata de apendicita acum o luna si de cateva zile am dureri in partea stanga inferioara a abdomenului, si dureri de cap de care nu mai scap, ce sa fac?astep un raspuns urgent.multumesc
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2am facut operatie de apendicita si nu ma simt deloc bine!
- 11durere in partea dreapta
- 2recuperare dupa operatia de apendicita
- 6Hernia sau apendicita?
- 8Durere in partea dreapta cand merg
- 7Durere in partea dreapta jos
- 4intrebare despre apendicita :((
- 0Probleme dupa operatia de apendicita?
- 0Durere in zona apendicelui
- 3apendicita ori nu ? va rog un rasp ce parere aveti?
- 2apendicita, balonare
- 6Recuperare dupa nerv mort
- 2Apendicita cronica. Ce e de facut ?
- 1Trimitere de la medicul de familie pentru operatie de apendicita
- 6Apendicita? Diagnostic dupa eco. Rog o parere avizata urgent.
- 0aderente ovariene dupa operatia de apendicita
- 1Durere langa operatia de apendicita
- 5operaţie uflata de apendicita
- 2Operatie nereusita. Ce pot face?
Mai multe informații despre: Apendicita
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: