as putea sa ma astept la o sarcina??

13-04-2016
marcelaradu
Nu este medic/terapeut
marcelaradu
Am si eu o problema!pe data de 12 aprilie am avut contact sexual neprotejat este prima data cand mi se intampla si ca sotul meu nu s a ferit la timp si a reusit sa scape putina sperma..peste cateva ore de la intamplare maxim 20 de ore mi a venit menstruatia trebuia sa mi vina!...si astazi, dimineata zilei de 13 aprilie am fost la farmacie si am luat emergency contraceptive pill am vorbit cu farmacista si mi a dat levonelle asa este aici ca suntem in ANGLIA adica o pastiluta de levonorgestrel...am luat o in prezenta farmacistului ca asa ete aici...marturisesc ca sunt FOARTE de stresata ma tot gandesc cu toate acestea as putea sa ma astept la o sarcina???????? voi astepta sa imi treaca menstruatia sa imi fac un test... dar sunt EXTREM d stresata...este prima data knd mi se intampla si este si prima data knd iau pastiluta de urgenta.MULTUMESC !ASTEPT RASPUNSURI URGENT
1 comentarii
0
15-04-2016, ora 12:41
marcelaradu
Nu este medic/terapeut
marcelaradu
Imi poate raspunde cineva va rog???
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Efectele pilulei de a doua zi ar putea fi potențate de un medicament antiinflamator
  •