Cred ca sunt gravida..

04-04-2013
Mariaantonia
Nu este medic/terapeut
Mariaantonia
Buna.Am o nelămurire care imi tot da batai de cap.Am facuto cu prietenul meu saptamana trecuta la o saptamana dupa ce mia venit stopul.Am facut fara prezervativ si el sustine ca nu sia dat drumul in mine iar el lam văzut cand sia dat drumul pe un servetel.In seara aia a fost ziua mea si sa cam imbatat si imi era frica sa o fac cu el.Zilele astea am avut nişte sintome naspa care mau speriat.Mi sau intarit sanii si manank mai mult dar nu am pofte pur si sumplu manank.Sa va spun k am fost la dieta de o luna si mam lasat de ea k am slabit suficient.De cand manank si sa marit murta putin si nujt dak sunt gravida sau nu.Am facut test de sarcina si a iesit negativ
10 comentarii
0
04-04-2013, ora 03:07
Mariaantonia
Nu este medic/terapeut
Mariaantonia
Va roog un raspunss urgent
0
04-04-2013, ora 09:40
rcsne
Nu este medic/terapeut
rcsne
E greu de spus... Mai fa un test daca iti intarzie menstra...oricum dupa parerea mea e prea devreme ca sa ri se pozitivezetstul acum... Din cate stiu testele de sarcina se pozitiveaza la 21 de zile de la contactul cu risc...
0
04-04-2013, ora 11:00
smaralde
Nu este medic/terapeut
smaralde
Nu esti insarcinata. Toate simptomele sunt din cauza fricii. Stai linistita
0
04-04-2013, ora 14:19
Mariaantonia
Nu este medic/terapeut
Mariaantonia
Momentan am aceleasi sintome cum am avut si pana acuma pana sa imi vina stopul.Trebuie sa imi vina pe 7.Sunt foarte ingrijorata in privinta sarcinii si imi este frica am doar 19 ani
0
04-04-2013, ora 16:37
rcsne
Nu este medic/terapeut
rcsne
Stai linistita si asteapta menstruatia. Nu te stresa ca iti poate intarzia din cauza stresului. Sincer nici eu nu cred ca esti insarcinata. Te pup si multa bafta
0
05-04-2013, ora 00:18
Mariaantonia
Nu este medic/terapeut
Mariaantonia
Multumesc si eu te pup.Dar cum simnti burta cand esti gravida?
0
05-04-2013, ora 12:56
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Nu simti nimic pana cand nu misca, si asta se intampla la 12 saptamani. Nu simti absolut nimic cand esti gravida la 4 saptamani. Nici medicul nu poate vedea sarcina asa devreme.
Ai intrat in panica si esti anxioasa, de aceea ai impresia ca ai toate simptomele sarcinii.
0
05-04-2013, ora 18:44
Mariaantonia
Nu este medic/terapeut
Mariaantonia
Mi-a venit menstruatia si nu a intarziat.deci inseamna k pot sa stau linistita acuma?
0
08-04-2013, ora 22:39
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
da, esti OK.
0
14-04-2013, ora 01:16
Mariaantonia
Nu este medic/terapeut
Mariaantonia
Imi simnt putin burta tare si tin sa va spun ca eu am inceput sa fac si sala ca aveam putina burtica..Credeti ca deaia am burta tare..Fac foarte multe abdomene
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •