Dezvirginare cu probleme?
Buna ziua. Acum cateva zile am avut primul act sexual cu prietenul meu. El are experienta, eu eram virgina. In prima zi...adica prima data... a curs sange dar nu tare mult. A doua zi a curs mai mult sange decat prima. Iar in a treia mai putin decat in ambele. Este normal sa curga sange in 3 dati? Pate fii ceva in neregula cu mine? La dezvirginare el s-a comportat exemplar. Nu m-a durut aproape deloc. A fost finut si nici nu s-a geabit.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5a fost virgina?
- 4Pot folosi ob?
- 10despre virginitate
- 1sarcina si virgina
- 1Ajutati-ma, va rog! care este pericolul de sarcina?
- 4Deflorare dureroasa sau nu ?
- 5Jocuri Riscante... poate ramane insarcinata?
- 1Ruperea himenului
- 6Prima oara dragoste si fara prezervativ - risc de sarcina?
- 9Primul act sexual
- 6Cateva intrebari despre primul act sexual.
- 3Sex oral fara prezervativ
- 3Virgina insarcinata???
- 3Normal sau nu sa nu imi curga sange la peimul contaxt sexual
- 3Dezvirginare
- 2Primul act sexual
- 3Cancer de col uterin
- 2Himenul elastic
- 0Primul contact sexual
- 3Nu simt nimic, este ca ea spune ca este virgina
Mai multe informații despre: sexul pentru prima data dezvirginarea
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
