Dureri în partea stângă a inimii și respirație greoaie
Bună ziua! în ultimele zile am fost mai obosită și mai stresată...iar astăzi este a patra zi în care mă doare în partea stângă a inimii, mai ales când mă mișc..și respir mai greu, simt nevoia să trag aer adânc în piept..problema este că durerea s-a intensificat de la o zi la alta și astăzi este foarte puternică..deși m-am odihnit nopțile acestea, starea de oboseală persistă..ce ar putea fi? ar trebui să merg la medic?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5nu pot respira
- 3Nasuc infundat de 10 zile si nu mai trece
- 3Dureri mari la spate :( probleme respiratorii
- 9labila psihic?
- 1durere de cap si respiratie ingreunata
- 1Respiratie grea dupa ce rad
- 4greutate in respiratie, oboseala
- 1Problema respiratie.
- 1Respiratie grea
- 1Dificultati de respiratie dupa traumatismul spatelui
- 1Dificultate in respiratie!
- 0Problema persistenta
- 1Insuficienta respiratorie
- 2Pneumonie - am rămas cu o durere de plămâni destul de deranjanta și o dificultate la respirare
- 3Senzație de sufocare
- 1Înțepătura in partea dreapta sus lângă sân și dificultate de a respira
- 2Nu pot respira profund
- 2"Dureri" in zona inimii si lipsa de aer
- 3Problema de respiratie
Mai multe informații despre: Dificultatea in respiratie Respiratie dificila durerea de inima
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
- Respirație dificilă (dispneea)
- Durere în piept apărută la efort (durerea toracică de efort)
- Durere în piept în partea stângă (durerea toracică sângă)
- Durere toracică centrală (în piept, retrosternal, precordial)
- Durere toracică (în piept) cu iradiere în brațul stâng
- Respirație grea
- Senzația de arsură în zona inimii
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
