Frisoane, amețeală, diree

08-10-2018
DaiaIra888
Nu este medic/terapeut
DaiaIra888
Buna seara. De 4 zile ma confrunt cu niste probleme. Prima zi a inceput cu niste frisoane, urmate de amețeală si febră. A doua zi mi-a fost mai bine dar am inceput sa am diaree ( cu scaun si de cate 3 ori pe ora ). Am luat pastile, iar starea de ameteala iar a aparut, de data aceasta mult mai puternica. Am avut noroc ca spre seara m-a lasat, dar iar am inceput sa am diaree..Urmatoarea zi mi-a fost oarecum mai bine. Am fost doar slăbită, iar episoadele de diaree s-au diminuat..Dar spre seara iar m-a apucat o amțeala destul de puternică...Aveti idee ce ar putea fi ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce apare amețeala?
  • Diareea bebelușului
  • De ce ameţeşti când te ridici în picioare?
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.