Îmi tremura mâinile și respir greu

08-04-2023
DenisA28B
Nu este medic/terapeut
DenisA28B
Buna seara! In urma cu o săptămâna am primit vestea rea de la ginecologul meu “ nu se aude inimioara.. sarcina oprită din evoluție “.. mi-a căzut cerul in cap :l. Mi-a spus sa ma internez a 2-a zi pentru chiuretaj aspirativ, zis și făcut. Înainte de intervenție, doamna asistenta mi-a făcut toate injecțiile posibile sa vadă dacă sunt alergică la x sau y medicamente, totul a fost ok nu am avut semne de alergie. După ce m-am trezit din anestezie ( generală) au început sa îmi tremure mâinile.. sa respir greu.. am crezut ca e ceva normal..am continuat sa iau medicamentele pe care mi le-a prescris medicul ( augumentin și Vidan) iar mâinile mele tremurau încontinuu, abia respiram.. am oprit pastilele, pot sa respir dar mâinile încă imi tremura.. vreun sfat pana ajung la medic va rog ? :(
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tremurături ale mâinii la tineri - cauze și boli posibile, evoluție
  •