Întârziere ciclu
Bună ziua. Am fct tratament cu Duphaston 3 luni, ultima fiind acum în decembrie, ciclul mi sa reglat la 28zile.dar am term pastilele pe 6decembrie și ciclul nu mia venit. Am fct un test și a ieșit negativ. Oare sunt însărcinată? Sau è prea devreme? Mulțumesc.
1 comentarii
Buna ziua,
este prea devreme sa va pronuntati, poate fi o reglare a menstruatiei si sa aveti menstruatia in ianuarie sau la sfaristul lui decembrie. Pentru siguranta puteti efectua un test de sarcina din sange BetaHcg
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
este prea devreme sa va pronuntati, poate fi o reglare a menstruatiei si sa aveti menstruatia in ianuarie sau la sfaristul lui decembrie. Pentru siguranta puteti efectua un test de sarcina din sange BetaHcg
O zi buna,
Clinica Medicala Marie Stopes International
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 12Urmatoarea menstra intarzie 20 zile
- 4va rog sa imi raspundeti!imi intarzie ciclul menstrual
- 6sunt insarcinata?
- 14este sau nu gravida! raspundeti cat de repede!
- 1Intarziere menstruatiei
- 5Se poate sa fiu insarcinata??
- 3intarzie menstruatia.sfatul unui ginecolog
- 2Menstruație întârziată
- 0Menstruație
- 1cm intarziat
- 0Sarcina imaginara?
- 0E posibil să fiu din nou însărcinată?
- 0Intarzierea menstruatiei 9 zile
- 0Simptome de sarcina sau anexita?
- 1Intarzierea menstruatiei 10 zile
- 2Intarziere menstruatie, test negativ.
- 6Sunt nedumerit... in legatura cu menstruatia si sarcina
- 0Menstruatie intarziata
- 0Întârzierea menstruatiei
- 0Posibila sarcina?
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
