Mam lovit la cap
Am cazut si mam lovit la cap e normal så mise invineteasca ochii amnindoi så am durei si ameteli am fost la doctor si misa spus ca, nu am nici o fractura
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2ameteli dupa o lovitura in moalele capului
- 0Lovitura la cap
- 1lovitura la cap
- 5Lovitura la cap!
- 0spasticitate după o lovitura la cap?!
- 1M.am lovit la cap
- 1lovitura cap
- 2Lovitura la cap
- 0M-am lovit la tampla stanga
- 0Se poate cumva sa fii lovit in asa fel incat sa nu mai poti gandi?
- 0Lovit la cap prin cadere de la acelasi nivel
- 0Lovitura la cap urgent!!!!
- 0Lovitura la cap
- 7Amorteala parte stanga a fetei
- 2Ajutor! Durere la cap, rmn cerebral
- 4Ajutor urgent! pot da într-un hematom cranian?
- 1Lovitura cap - greata, vărsături și nu pot sa ma ridic din pat din cauza amețelii
- 1Zguduire/lovitură la cap
- 1M-am lovit la cap - durere in tampla se duce spre ureche, ameteli
- 1Cand eram mic am cazut, mi-am spart capul, acum cu ochiul drept vad mai slab
Mai multe informații despre: lovitura la cap
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: