Nu inteleg
Intre 9-10 am avut sangerari, dupa ce cm a intarziat 4 zile. Lucru ce nu mi se intampla.Din sapt urmat am inceput sa am dureri de sani, iar ceva neobisnuit. M am programat la doctor, pt consultaţie si ecografie transvaginala. In urma acesteia, a reiesit ca o pata in uter, se 10, 2 mm..de parca nu avusesem cm. Recomandarea medicului, sa revin in doua saptamani. Mentionez ca nu a venit cm, asa cum se preconiza de medic. Intrebare, va rog: ce poate fi? Mulţumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4din "joaca" am scapat un pic de sperma in vagin
- 3efecte secundare postinor sau sarcina?
- 5e posibil sa fie o dereglare sau sunt insarcinata?
- 4oare sunt insarcinata?
- 6e posibila sarcina?
- 3sunt insarcinata sau menstruatia s-a dereglat?
- 6o posibila sarcina?
- 7Sunt insarcinata? urgent!
- 5voi ce ziceti, e sarcina?
- 7exista vreun risc?
- 4insarcinata sau dereglare hormonala?
- 6Sunt foarte confuza si speriata... sunt insarcinata?
- 2Posibila sarcina?
- 0Sunt insarcinata?
- 0Poate fii vorba despre o sarcina?
- 12Oare sunt gravida sau...?
- 1Sunt insarcinata?
- 2doua teste negative ciclu neregulat
- 1Este sau nu o sarcina?
- 0Este posibil sa fiu însărcinată?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
