o linie roz la testul de sarcina... ce inseamna?

24-09-2009
idita monica
Nu este medic/terapeut
idita monica
am facut un test de sarcina si mi-a iesit o linie roz si una de abia se vedea asta ce insemna?
5 comentarii
0
24-09-2009, ora 20:41
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Refa testul. E posibil sa fi insarcinata, dar refa testul. Numai Bine!
0
25-09-2009, ora 17:59
idita monica
Nu este medic/terapeut
idita monica
si cam dupa cat timp pot sa fac alt test?
0
25-09-2009, ora 19:00
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Oricand. Cel mai relevant va fi in zilele in care ar trebui sa ai menstruatie. Depinde la cate zile esti dupa contactul sexual neprotejat. In principiu, cam la 14 zile dupa contact reiese daca e vorba de sarcina.
0
26-09-2009, ora 13:20
idita monica
Nu este medic/terapeut
idita monica
multumesc.mia venit menstruatia astazi.ce sa mai cred akuma k sunt gravida sau nu.Ca eu din cate stiu poti sa fi gravida si in timpul menstruatiei
0
26-09-2009, ora 18:48
alexya89
Nu este medic/terapeut
alexya89
buna, cam asa am patit si eu mia venit desi am facut 2teste si ambele au iesit negativ, astept acum sami treaca si apoi ami fac un test ca imi e cam foame in ultimu timp, nu pofta dar foame...poop ma bucur k tia venit, stii cum te simti si cum teai simtit...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: