oare sunt gravida?
eu cu sotul meu o facem neprotejat.mie cm trebuie sa imi vina pe 28-29.normal cu 2-3 zile ininte ma dureau sanii si mijlocul...dar acum am perioade de vreo 4 zile de cand ma dor sanii rau si sunt umflati si grei...e posibil sa fiu insarcinata?mai am ameteli cateodata si pofte
5 comentarii
poi daca nu v-ati protejat si erai in perioada fertila, ai ramas gravida...mai sigur mergi la medic.
Cel mai bine fa un test de sarcina, noi nu putem ghici daca esti gravida sau nu. Mi se pare cel mai normal sa faci un test de sarcina la 7-10 zile de la contactul sexual neprotejat sau sa consulti un medic.
Testul de sarcina este mai concludent, cand il faci dupa 7 zile de intarziere si 3 saptamani de la contactul sexual..
aseara mi-a venit putin cm...si de atunci pana in seara asta nu mai mi-a curs decat putin si e cv maro...oare sunt insarcinata?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1pot ramane insarcinata?
- 2sint insarcinata?
- 2Menstruatie intarziata
- 2am facut tratament pt candidoza... sunt insarcina?
- 3insarcinata sau nu?
- 9sub semnul intrebarii!!
- 5Sarcina sau nu?
- 5Sarcina sau nu?
- 5as putea fi insarcinata ?
- 3sarcina incipienta endometru ingrosat
- 1E posibil?
- 6Este posibil sa fiu gravida ?
- 0Risc de sarcina?
- 4pete de sange dupa terminarea ciclului
- 1Insarcinata?!
- 8Este sau nu insarcinata?
- 1E vreo posibilitate sa raman însărcinată? Help
- 3Sarcina?
- 3Ce se petrece ? mi a întârziat menstra
- 0Mens întârziată și durere ovar stang
Mai multe informații despre: sunt insarcinata? intarzierea menstruatiei
