oboseala
buna.am o intrebare...ce analize sa imi fac ?.ma simt obosita, nu am pofta de mancare si din cauza durerilor de cap imi e rau nu pot sa mananc nimic, vomit, niciun medicament de calmare nu il suport, sunt foare ingrijorata(sunt astea simtome de leucemie?)va rog un raspuns
1 comentarii
Stie cineva o clinica in Bucureşti, pentru lentile okp si lentile sclerale?multumesc anticipat
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 10leucemia sau nu?
- 4imi este somn in continuu...
- 10test helicobacter pylori pozitiv
- 6oboseala, tulburari de concentrare, stari de anxitate dimineata
- 21de doua luni ma simt rau (greata, dureri de cap, slabit 10 kg, oboseala)
- 3Stare de moleseala accentuata, lipsa de putere
- 3Depresie, sau oboseala nervoasa ?
- 1ma simt pe zi ce trece obosita si slabita
- 9oboseala psihica
- 6Tonotil e ok pt ameteli, oboseala, dureri de cap?
- 12Palpitatii, disconfort inima, stari de oboseala si ameteala
- 8Stare de oboseala
- 2Oboseala, epuizare maxima, lipsa de concentrare
- 4Migrena si lesin + voma, frisoane si senzatie de oboseala
- 8Stare permanenta de oboseala, greata, anxietate.
- 0pierderea memoriei, anxietate, oboseala
- 1nod in gat, senzaţie de voma, oboseala
- 5ameteala, tremur, nod in gat, repiratie greoaie, stare de inechilibru, oboseala...etc
- 1stare de oboseala permanenta.
- 1Ajutatima va rog - analize sange
Mai multe informații despre: Oboseala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: