Poate fi vorba de vre-o sarcina sau e doar impresia mea?

27-08-2018
Cristina12.09.
Nu este medic/terapeut
Cristina12.09.
Buna seara, ma scuzati ca scriu la ora asta insa nu stiu ce sa mai fac, sunt foarte stresata vineri mi sa terminat ciclu menstrual, inainte de ami veni ciclu menstrual cu cate-va zile am avut contact sexual neprotejat si am luat pilula de a doua zi dupa cateva ore de la contactul sexuala. Ciclu menstrual mi-a venit in termen, a fost normal. Vineri sa terminat, sambata am avut din nou contact sexual si protectia( mai exact prezervativul) sa rupt, nu stiu exact daca a lasat ceva in mine sau nu. Eu azi am venit in austria ce-i drept a fost un drum lung de 7-8-9 ore, n-am mancat nu stiu ce pe drum, am baut si cola si energizant, acum cand am ajuns acasa am avut o stare de ameteala am baut un nurofen si m-am pus in pat. Oare s-ar putea sa fiu insarcinata? Tin sa mentionez ca sambata dimineata am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Insa contactul sexual cu protectia esuata a fost sambata noaptea. Imi puteti oferi niste informatii va rog din suflet
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Ce e de făcut dacă se rupe prezervativul?
  •