pocnet in ureche

26-04-2015
dora84
Nu este medic/terapeut
dora84
Buna ziua.in urma cu 3 zile m_am trezit cu pocnet usor in ureche dar numai la inghitire.mentionez ca am fost racita cu nas infundat si curgea.am inceput sa iau amoxiclav vibrocil si tantum +gargara pentru gat iritat.intrebare este. 1 cum scap de acel pocnet usor care am observat ca daca tin capul mlt aplecat i inghit incontnuu nu mai apare o perioada? 2.Pot folosii colargol sau protargol pentr nara infundata tot timpu si care sunt substantele dn care se prepara ca nu au auzit la famacie de asa ceva
1 comentarii
0
26-04-2015, ora 21:54
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
citesye ce am scris pe forum despre CATAR TUBAR sau OTITA SEROASA
Adaugă un comentariu / răspuns

08-10-2019, ora 11:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Dă-ți imunitatea la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.