Problema anticoncepţionale
Am început sa iau sa iau prima pastila a 3a zi din menstruaţie. Am luat regulat 3 zile regulat la ora fixa. Astăzi după 3 zile am avut contact sexual neprotejat. Exista riscul sa rămân gravida ? Trebuie sa iau pilula de a doua zi ? Am nevoie de un răspuns urgent. Va rog frumos cineva care e in măsura sa mă ajute cu un sfat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8pilule ocazionale
- 4a luat cineva Jeanine pe perioada indelungata (5-6 luni) ca si tratament antiandrogen?
- 3anticonceptionale fara consult medical
- 6Intrebari despre anticonceptionale: sunt avortive?
- 7mai multe intrebari despre logest
- 6efecte novinette: + 20 kg
- 2Mai pot ramane gravida dupa 9 ani de contraceptie?
- 6am luat pilula la 21 de ore dupa actul sexual... exista vreun risc?
- 5anticonceptionale si pauzele...
- 6nevoie de pareri... care sunt cele mai bune anticonceptionale?
- 3yasmin si modul de administrare
- 6anticonceptionale si efectele lor
- 4in cele 7 zile de pauza voi fi protejata?
- 9am facut pauza la pastile am avut unele de la care imi era rau
- 5Administrarea corecta a anticonceptionalelor.
- 4ar trebui sa intrerup administrarea pilulelor anticonceptionale?
- 3Anticonceptionale
- 0cum iau contraceptivele?
- 0Folosesc contraceptive Yaz
Mai multe informații despre: Administrarea contraceptivelor
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
