Schizo
Buna seara! Care sunt simptomele in schizofrenia reziduală? Dar in schizofrenia nediferentiata?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 38Am fost diagnosticat greşit !
- 3cunoasteti un medicament?
- 10Sunt trista: schizofrenie, dar sunt lucida
- 5ce trebuie sa stim despre tulburarea pshihotica reziduala?
- 7Tratament Zeldox
- 7oare m-am vindecat de schizofrenie sau apare iarasi la inaintare in varsta?
- 69Ajutor... Tulburari psihice?
- 16Tulburare schizotipala, de compotament, sau schizofrenie?
- 36Schizofrenicii au sansa la viata?
- 3incadrare handicap schizofrenie scor gafs 24
- 36Debut de schizofrenie?
- 0Efecte adverse Clopixol (schizofrenie)
- 4Sunt intr-o situatie dificila
- 1Schizofrenie in familie
- 1Tratament in Bucuresti pentru schizofrenie / tulburare schizoafectiva
- 12Garsonieră sau azil pentru o persoana cu schizofrenie, care ar fi soluția?
- 12Tratamentul nu are efect complect
- 11Tulburarea schizoafectiva de tip mixt e schizo ? Se considera schizo ?
Mai multe informații despre: Schizofrenia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
