Urinat des
buna seara, am 24 de ani..sunt destul de racita momentan...si de cateva zile am inceput sa urinez km des...nu stiu din ce cauza..e singurul simptom..nu ma doare..nu am mancarimi, usturimi, nimic, doar k simt foarte des nevoia de a urina. Ce poate fi? vreo infectie urinara? as putea sa iau ceva?
multumesc!!!
multumesc!!!
1 comentarii
mentionez k simt si un disconfort in zona..asa...k o inflamatie...ceva nu stiu exact cum sa explic
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1nevoie de a merge la baie
- 3Urinez des, fara usturimi
- 4urinez de si imi e frica sa merg la doctor..
- 9Urina incolora si urinat des
- 2urinari dese de la stres sau suparare ?
- 4urinat des la barbati
- 5dureri cumplite si sangerari la urinat
- 4Gonoree?
- 2urinat des
- 1Impotriva urinatului
- 4urinari dese si cu usturimi
- 2Prurit vaginal
- 0Analize urina
- 1Mictiuni frecvente si nevoia persistenta de a urina(senzatie de vezoca golita incomplet)
- 4Dureri mari de burta, state de voma si lipsa mersului la wc
- 2Fac pipi des si ma ustura si am senzatie de usturime!
- 1Infecție urinare
- 4Dureri mari vezica, intepaturi ca de cuțit, urinari dese...
- 1Picioare reci si urinari frecvente
- 1Infectie urinara sau altceva?
Mai multe informații despre: Urinarea frecventa
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: