Virgina si insarcinata?

03-06-2009
malvina92
Nu este medic/terapeut
malvina92
Poate o luati ca pe o gluma dar eu chiar sunt nedumerita.Pot ramane insarcinata daca eu si prietenul meu ne-am, , jucat" putin(am facut un fel de peetinig) dar ambii am avut pantalonii pe noi.Problema ca am obs ca prin pantaloni i-a trecut putina sperma(adica erau patati pantalonii).Nu stiu daca a ajuns macar in zona mea genitala(fiinca si eu aveam pantaloni).Credeti ca exista sanse sa raman insarcinata?
4 comentarii
0
06-06-2009, ora 10:18
melendy
Nu este medic/terapeut
melendy
draga MAlvina.nu yty face griji nu ai kum sa fii insarcinata deoarece sperma nu a ajuns akolo unde trebuie.
0
13-03-2013, ora 21:56
Stefani ix
Nu este medic/terapeut
Stefani ix
e posibil sa raman insarcinata..situatia e asemanatoare. eram aman2 imbracati si erau doar un fel de, , joaca, , nici vorba de penetrare sau dezbracare. daca el a ejaculat, sau si inainte, sa elimine lichid seminal exista vreo posibilitate sa raman insarcinata? REPET eram imbracati. rog un raspuns rapid si clar, sunt foarte stresata si nelinistita
0
18-03-2013, ora 14:08
corybella
Nu este medic/terapeut
corybella
Nu aveti cum sa ramaneti insarcinate daca sperma nu a patruns in vagin :).. mai ales ca erati imbracati...
0
18-03-2013, ora 16:16
Stefani ix
Nu este medic/terapeut
Stefani ix
Multumesc, dar totusi, menstruatia mi-a intarziat o sapt si am niste dureri de burta(inferior). aceste dureri le aveam si inainte de menstruatie dar erau doar 2-3 zile maxim si dureri de nu ma puteam misca prea mult. acum sunt aproape zilnice si nu pot localiza exact durerea. ce ar putea fi?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Lenjeria intimă influențează calitatea lichidului seminal
  • Factori ce pot influența calitatea spermei
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Dieta poate afecta calitatea spermei
  • Legătura dintre utilizarea telefonului mobil și calitatea spermei la bărbații tineri
  •