imi intarzie menstruatia, helpp
Buna ziua am si eu o problema am 5 zile de intarziere la menstruatie nu stiu care ar fi problema ca ultimul act sexual l am avut la inceputul lunii decembrie iar dupa pe la sfarsit avut menstruatie. In luna ianuarie mi a intarzia doua zile iar in loc sa ma tina 5 zile m a tinut doar 3 dar eram pe antibiotic injectabil, am continuat cu moldamin si cu antibiotic pe cale orala si in luna febuarie si am intarziere 5 zile cei drept, nu prea ma odihneac am zile in care doar doar 2 ore si atat si ma stresez ca nu mi a venit. Nu stiu care e problema
.. Mai ales ca am avut simptome ca ar venii dureri abdominale si sani sensibili insa nimic... Am facut si test si e negativ.
.. Mai ales ca am avut simptome ca ar venii dureri abdominale si sani sensibili insa nimic... Am facut si test si e negativ.
3 comentarii
Daca ati avut relatii sexuale protejate, nu aveti de ce sa va stresati.
Va intarzie de la antibiotc. Asteptati linistita fara sa va mai stresati atat si de fiecare data folositi prezervativ ca sa nu mai treceti prin atatea emotii.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8am o intarziere de menstruatie de o saptamana
- 3intarziere ciclu mestrual
- 6Am facut neprotejat in a 29-a zii de menstruatie...e a 31 si inca nu i-a venit.De ce?
- 1de ce imi intarzie menstruatia ?
- 2Menstruatie intarziata. Ajutor !
- 0Menstruatie întârziată!
- 12De ce nu imi vine menstruatia?
- 1Intarziere (piscina) ajutor! va rog!!!!
- 1Intarziere
- 0Ce poate fi?
- 9Exista riscul de sarcina?
- 4Nu îmi vine menstruația !!
- 2Menstruație întârziată
- 2Ajutati-ma! ne dorim un bebe
- 0Imi intarzie ciclul
- 2Despre sarcina
- 3Buna. Am o problemă - întârziere de 2 săptămâni și cred că sunt însărcinată
- 0Menstruatie intarziata, teste negative
- 0Intarzierea de ciclu se datoreaza pilulei de contraceptie escapelle?
- 2Menstruație întârziată
Mai multe informații despre: Intarzierea ciclului menstrual menstruatia intarziata intarzierea menstruatiei
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: