Am nevoie de un raspuns
Daca am atins sperma cu mana dar mam spalat pe maini cu sapun si mam sters cu prosopul, si apoi am introdus degetul in vagin, este posibil ca prietena mea sa ramana gravida?
8 comentarii
Daca te-ai spalat sigur pe maini, nu!!
pup arena
pup arena
0
28-12-2008, ora 21:02
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
Salut,
Este aproape imposibil sa ramana insarcinata, cu atat mai mult cu cat te-ai spalat pe maini cu sapun!
Stai linistit!
Pup Jackie&Arena !
Este aproape imposibil sa ramana insarcinata, cu atat mai mult cu cat te-ai spalat pe maini cu sapun!
Stai linistit!
Pup Jackie&Arena !
:))))))))ce tare ai fost Alexoi cu dormitul
pupik si pt voi
pupik si pt voi
;)))))))) Alex daca tot vei dormi mai bine noaptea, sper sa apreciezi faptul ca linistea sufleteasca este foarte de pret si pe viitor sa fii mai atent din orice punct de vedere!!
Pupicei arena si Nick!!
Numai bine si un an nou cat mai fericit si linstit va doresc!!
Pupicei arena si Nick!!
Numai bine si un an nou cat mai fericit si linstit va doresc!!
0
30-12-2008, ora 20:11
Terapeut Naturopat Holistic Adam Elisei
Medicina naturista, complementara, alternativa
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Multumim Jackie, te pupam si noi...
Distractie placuta de Revelion!
Multumim Jackie, te pupam si noi...
Distractie placuta de Revelion!
Da, multumim si voua un An Nou cat mai bun.La multi ani!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Lipsa ciclului-anunta sarcina?
- 14oare sunt insarcinata?
- 8raspuns va rog: e posibil sa fi ramas insarcinata?
- 6Pot ramane insarcinata daca el nu a ejaculat in vagin?
- 6spuneti-mi ce se intampla: sunt insarcinata din nou?
- 4dupa cat timp pot stii daca a ramas insarcinata?
- 3Sunt insarcinata?Va rog ajutati-ma!
- 7O idee cam.ciudata: poate fi insarcinata?
- 2Poti ramane insarcinata daca partenerul are ejaculare precoce ?
- 13Mi se apropie menstruatia sau sunt insarcinata?
- 1Sarcina? As fi cel mai fericit om de pe lume
- 1Poate ramane insarcinata ?
- 5Sunt gravida in conditiile acestea?Nu mai pot dormii...
- 1Am luat o pastila yaz cu 8 ore mai tarziu ! Risc de sarcina ?
- 0Risc de sarcina ?
- 0Poate fi sarcina?
- 6Sunt însărcinată?
- 2Sex oral
- 2Sansa sa fiu gravida? Xyzal si Escapelle
- 2Posibila sarcina? Testul facut prea repede?
Mai multe informații despre: Spermatozoidul sunt insarcinata?
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
