Ajutațima va rog - durere după operație de deviație de sept | Forumul Medical ROmedic

Ajutațima va rog - durere după operație de deviație de sept

14-08-2018
Fru
Nu este medic/terapeut
Fru
Buna ziua am făcut ac o săptămână o operație de deviație de sept SI până acum a fost totul BN nu mă durut deloc dar de aseară a început să mă doară vârful nasului SI nu știu ce să fac poate am făcut ceva eu greșit precizez că am mai sulfat nasul SI am mai tot incercat sa curat acolo dar ușor cu un bețișor de ureche înmuiat în vitamina a uleioasa va rog ajutațima căni știu ce să fac oare este normal să mă doară dar până acum nu mo durut oare am făcut eu ceva greșit am fost la doctorița azi i-am zis că mă doare dar nu i zis că mi-am curățat Io acolo a sp că i BN doar într-o nara am multe cruste sa îmi pun vitamina a o sp că i normal să mă doară că doar sunt operată dar Io nu sunt liniștită că până aseară nu mo durut că rog ajutațima
2 comentarii
0
14-08-2018, ora 18:55
Fru
Nu este medic/terapeut
Fru
Va rog să mă ajutați că îmi fac o mie de gânduri
0
14-08-2018, ora 22:10
Fru
Nu este medic/terapeut
Fru
Nu știe chear nimeni
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: