am luat medicamente sigur de capul meu pentru atacul de panica si depresie

28-11-2012
clau1123
Nu este medic/terapeut
clau1123
buna ziua! as dorii daca imi poate recomanda cineva un medic care ma poate ajuta..iau de aproximativ 3 luni de zile xanax pentru ca aveam atacuri de panica si stari depresive dar nu mi l-a recomandat medicul, am luat eu de capul meu si nu mai pot scapa de el, imi da niste stari foarte ciudate, am halucinatii...
3 comentarii
0
29-11-2012, ora 10:29
lyannaxyz
Nu este medic/terapeut
lyannaxyz
xanaxul se elibereaza cu reteta speciala...cum ai reusit sa faci rost de acest medicament?..fara indicatia medicului ?
0
29-11-2012, ora 11:56
clau1123
Nu este medic/terapeut
clau1123
asta, cred eu, conteaza cel mai putin..vreau sa scap de ele si nu stiu cum, nu stiu un medic care se ocupa cu asa ceva
0
29-11-2012, ora 17:11
lyannaxyz
Nu este medic/terapeut
lyannaxyz
Xanaxul este ca si un drog sigur stii ce spun...mergi la medicul de familie care te va trimite unde trebuie...astia sant pasii.Pana te hotarasti sa mergi la medic.redu dozele.Totul se poate, daca vrei.doamne ajuta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul