am o problema a parului :(
buna!am o mare problema...mi se ingrasa parul foarte repede, trebuie sa fac baie in fiecare zi pe cap...ce ar trebui sa fac pentru a nu mi se mai ingrasa parul asa repede?:((
va multumesc anticipat!
va multumesc anticipat!
3 comentarii
buna, eu zic sa incepi prin a te spala la 2 zile, cu un sampon natural, din plante, special pt par gras sau matreata, si sa te clatesti la final cu apa si otet de mere pe par.
mai stiu ca e bine sa storci zeama de o lamaie in sampon!!!functioneaza!:D
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7cresterea limitata a parului
- 7tratament impotriva caderii parului?
- 7plante care ajuta la cresterea parului
- 3adolescenta, par rar
- 2Par gras si spalatul la par in fiecare seara
- 2cum sa am parul drept
- 4zona fara par!
- 5nuantator par
- 8Obsesia spalarii parului de 2-3 ori pe zi
- 10parul foarte gras
- 2par despicat
- 1Probleme mari, de 4 ani imi tot cade parul!
- 4Parul pubian (Flocii)
- 5spalarea parului (frecventa)
- 0Par gras.
- 0Parul gras
- 0Par gras
- 7Par gras
- 0Sampon natural
- 1Parul prins in coc
Mai multe informații despre: Ingrijirea parului Parul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: