antibiotic vs erectie

23-05-2014
detz
Nu este medic/terapeut
detz
buna ziua de aproximativ 3 saptamani iau tratament cu antibiotice pt puroi in gat si amigdalita.in tot acest timp vad ca am erectie tot mai slaba si nici filmele xxx nu ma ajuta fara sa ma stimulez.pot fii medicamentele o cauza?viata sexuala a decurs normal in tot acest timp, iar acum parca am o frica.mentionez ca am si racit.am mers cu o prietena acasa si inainte aveam erectie fara sa fiu atins iar acum doar dupa ce am fost stimulat.care ar putea fi cauza ca sunt foarte speriat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
 
 
 
Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.