Duloxetina

18-01-2019
alix71
Nu este medic/terapeut
alix71
Am inceput tratament cu Dulsevia, in primele 7 zile 30 mg o data pe zi dimineata, apoi trebuie sa iau 60 mg tot dimineata.As vrea sa stiu daca mai ia cineva Duloxetina si ce experiente ati avut cu ea.Multumesc.
4 comentarii
0
18-01-2019, ora 13:59
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Fiecare persoană reacționează la tratament în funcție de caracteristicile individuale. Ce face bine uneia alteia îi poate să-i facă rău. De aceea orice nelămurire e bine să o discutați cu medicul ce v-a dat tratamentul
0
18-01-2019, ora 17:40
alix71
Nu este medic/terapeut
alix71
Sigur, stiu asta, dar doream sa stiu si experientele altora...
0
25-07-2019, ora 11:01
Orhideea_19
Nu este medic/terapeut
Orhideea_19
Buna ziua ! Am luat duloxetine două luni și nu am simtit nici o ameliorare, mai luam anxiar și trittico. Am schimbat duloxetine cu seroxat si am redus trittico. Am doar 5 zile de când iau seroxat, astept rezultate acum.
0
29-07-2019, ora 13:34
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
După 14-21 de zile vei observa efectul. Depinde de persoană, la unii acționează mai repede, la alții mai târziu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: