miros neplacut al pielii la contactul cu apa

41 comentarii 1 2
0
04-07-2011, ora 10:58
strazi1
Nu este medic/terapeut
strazi1
cu kilogramele sa zicem ca am 10 kg in plus in rest ok
0
24-01-2012, ora 20:17
vioricav
Nu este medic/terapeut
vioricav
buna seara.am si eu aceasi problema de ceva timp dar in ultima vreme sa agravat.Mentionez ca am 23 ani si doar 49 kg.Dupa ce fac dus nu trece o ora si incep sa miros urat.Nici nu mai stiu ce produse sa mai folosesc. eE forte stanjenitor.Problema mea e ca lucrez la restaurant si deja mie rusine sa mai merg la clienti.deja mabate gandul sa ma las de lucru de jena.Pt ca oamenii nu inteleg nici eu nu mai inteleg.nu stiu ce sa fac. sunt disperata va rog ajutatima
0
24-01-2012, ora 23:08
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
investigati rinichii si intestinul
un consult orl...pentru a vedea daca nu e doar o senzatie de miros urat provocata de o sinuzita sau o carie dentara
trebuie sa consumati 3 litri de ceai de maces 10 zile pentru dezintoxicare si hidratare excesiva si mai vorbim cand aveti rezultatul investigatiilor
0
25-01-2012, ora 20:48
vioricav
Nu este medic/terapeut
vioricav
multumesc din inima pt raspuns si pt indrumari.Chiar maine ma duc la farmacie sa imi iau maces.Iar saptamana viitoare vreau sa imi fac programare la medic de familie pt trimitere. va multumesc si va doresc o seara placuta
0
21-02-2012, ora 15:29
corina dana
Nu este medic/terapeut
corina dana
Buna ziua. am si eu o mare problema cu mirosul corpului. de vara trecuta a inceput tot. prima data a fost un miros urat dar nu il percepeau ce-i din jurul meu ci doar eu, insa acum mirosul este diferit si foarte tare. il simt toti ce-i din jurul meu si daca stau un timp intr-o camera miroase toata camera. nu este doar in capul meu cu toate ca i-mi daream sa fie asa. mirosul il simt toti ce-i din jur. acum este asemanator cu cel de tigan si este foarte tare si deranjant. ce sa fac sa scap de el? VA ROG AJUTATIMA, SUNT DE-A DREPTUL DISPERATA!!! MA MULTUMESC!!!
0
21-02-2012, ora 22:34
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
investigatii rinichi si colon
consult dermatologic
0
23-02-2012, ora 17:16
silvima
Nu este medic/terapeut
silvima
Buna ziua. Ma confrunt si eu cu astfel de probleme stanjenitoare. Se pare ca pe cei din jurul meu ii deranjeaza mirosul degajat de corp, eu nu mi-l simt asa de rau pe cum il simt ceilalti! (mentionez ca fac dus si de 2 ori / zi). Parul devine si el in scurt timp gras si parca prinde si miros mai neplacut. Am citit mai sus despre tratamentul cu argila. Puteti sa-mi spuneti cum se procedeaza cu argila sau imi recomandati altceva?! Am nevoie de ceva care sa rezolve problema cat mai urgent (si peste noapte daca s-ar putea, e foarte important pt locul de munca), sau ceva care sa mai diminueze mirosul cat de cat!
Va rog ajutati-ma!
Va multumesc anticipat.
0
24-02-2012, ora 08:31
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
tratamentul personalizat se face contra cost.. imi scrii pe adresa personala pe hotmail
varsta, inaltimea, Kg
tensiune arteriala, probleme cu digestia, probleme renale, imi descrii regimul alimentar si cat te hidratezi si cu ce?
0
27-02-2012, ora 16:19
silvima
Nu este medic/terapeut
silvima
Buna ziua. V-am scris pe adresa personala de hotmail. Va multumesc.
0
28-09-2013, ora 02:00
danielaclapa
Nu este medic/terapeut
danielaclapa
Buna ziua ma numesc Daniela am 24 de ani si de cand ma stiu am un miros al pielii urat oricat de multe dusuri as face si orice parfumuri asi folosi nu reusesc sa il acopar am facut fel si fel de analize si am urmat un tratament dar in zadar va rog din suflet sa ma ajutati. va multumesc
0
13-11-2019, ora 23:14
Irinelmartin
Nu este medic/terapeut
Irinelmartin
Buna ziua de 5 6 saptamani ami curge urechea si ami curge cava albu din ia ca un fel de puroi si ma doare ami puteti spune vro parere va rog frumos
Adaugă un comentariu / răspuns
41 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Distorsiunile olfactive apărute la pacienții cu COVID-19: care sunt diferențele dintre parosmie și fantosmie?
  • Pierderea gustului și a mirosului - cauze posibile
  •