Sangerari dupa dezvirginare.Rog parerea unui medic.

07-09-2012
KiddaScene
Nu este medic/terapeut
KiddaScene
Buna.Am si eu nevoie de parerea unui medic.Am 19 ani si acum cateva zile mi-am inceput viata sexuala.Totul a fost ok, ne-am protejat, pot sa spun ca sunt fericita fata care nu a sitit nici-o durere cel putin nu insuportabila.=P
Problema e ca la 2 zile dupa, am gasit pete de sange pe chilot.Si de atunci de fiecare data gasesc, mai ales dupa ce urinez.Mentionez ca asta e a 5-a zi de cand gasesc pete.Deci acum eu intreb...este normal sa se intample asa.?Daca nu am simtit nici-o durere s-a rupt himenul..?Intentionez sa merg la ginecolog dupa ce nu o sa mai am scurgeri ca sa se poata faca un control cum trebuie dar pana atunci am nevoie de parerea dumneavoastra.
Astept raspuns.
1 comentarii
0
07-09-2012, ora 11:58
louferygo
Nu este medic/terapeut
louferygo
Sangerarea este normala daca nu e abundenta. Cateva pete apar la inceput, se intampla. Oricum este foarte important sa mergi la medic. Controlul se face cum trebuie oricand, te sfatuiesc sa mergi cat mai repede pt a evita orice problema.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: