va rog un sfat.. candida albicans

04-03-2014
maro
Nu este medic/terapeut
maro
buna ziua.am fost diagnosticata cu candida albicans, medicul ginecolog mi-a dat sa iau nistatina o capsula de trei ori pe zi.problema este ca mie rau de la pastilele astea si ma doare si stomacul.va rog poate sa-mi spuna cineva daca e normal sau nu sa-mi fie rau de la ele, sa le intrerup sau nu?va multumesc
2 comentarii
0
04-03-2014, ora 22:18
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
trebuie sa le bei cu apa
si sa mananci
ti cumva regim?
eu am luat si n-am avut nimic.

propunere:
suna dr..si spune-i despre..
sanatate
0
05-03-2014, ora 11:27
maro
Nu este medic/terapeut
maro
Multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Tratamentul candidozei vaginale cu iaurt - funcționează?
  • Chlamydia vs Candida - asemănări și deosebiri
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.