am nara stinga infundata de mult timp
am nara stinga infundata de o perioada mai lunga, se desfunda cind merg pe jos cind fac ecsercitii fizice, cind am calduri de la menopauza, si noaptea se defunda stinga si se infunda dreapta ce cauzeaza asta, si ce remedii poat avea cite o data mai ma doare si capul fruntea cu timple. va rog spuneti o informatie, va multumesc
4 comentarii
Draga mea chiftea prajita,
1. Nu iti pot da un tratament medical pentru ca nu sunt in masura, probabil ar trebui sa mergi la un consult si nu sa tipi ca o bovina pe aici.
2. Iti recomand cu toata inima o garte de gramatica, nu spre a fi citita ci pentru ati da cu ea in cap...
3. Sper din tot sufletul sa nu ramai gestanta, nu de alta dar sincer nu avem nevoie de asemenea specimene ca tine.
Multumesc pentru intelegere,
Anton.
1. Nu iti pot da un tratament medical pentru ca nu sunt in masura, probabil ar trebui sa mergi la un consult si nu sa tipi ca o bovina pe aici.
2. Iti recomand cu toata inima o garte de gramatica, nu spre a fi citita ci pentru ati da cu ea in cap...
3. Sper din tot sufletul sa nu ramai gestanta, nu de alta dar sincer nu avem nevoie de asemenea specimene ca tine.
Multumesc pentru intelegere,
Anton.
prea_usor, ai intelegere pentru oricine, boala nu cauta daca ai carte sau nu, incearca si ea sa foloseasca tastatura pentru a primi un sfat.Pentru nas cumpara-ti de la farmacie Bixtonim, iar durerile de cap pot fi din cauza menopauzei care de-abea s-a instalat.cati ani ai ?
ii multumesc doamnei doctor pentru informatie.
si as dori ca persoana de mai (prea_usor)
sa nu fie lasate sa intre pe forum, pentru ca foloseste
un vocabular vugar si obraznic.daca nu esti capabila
sa dai un sfat nu mai intra pe forum.
inca o data ii multumesc doamnei doctor
si as dori ca persoana de mai (prea_usor)
sa nu fie lasate sa intre pe forum, pentru ca foloseste
un vocabular vugar si obraznic.daca nu esti capabila
sa dai un sfat nu mai intra pe forum.
inca o data ii multumesc doamnei doctor
Buna ziua.
De vreo 7 8 ani am mai mereu nasul infundat, am observat ca in fiecare nara am o punga rosiatica, care nu dispare niciodata. Cand dorm trebuie sa stau cu fata in sus, daca stau p o parte mi se infunda nara de pe partea respectiva.
Ce ar trebui sa fac? este ceva ce necesita consultatie sau se poate trata cu niste picaturi sau pastile? Va multumesc
De vreo 7 8 ani am mai mereu nasul infundat, am observat ca in fiecare nara am o punga rosiatica, care nu dispare niciodata. Cand dorm trebuie sa stau cu fata in sus, daca stau p o parte mi se infunda nara de pe partea respectiva.
Ce ar trebui sa fac? este ceva ce necesita consultatie sau se poate trata cu niste picaturi sau pastile? Va multumesc
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3picaturi de nas care desfunda bine
- 3nas infundat.. respir doar cu o nara
- 4dupa sinuzita (din cauza aerului conditionat de la masina): nasul infundat, durere de cap...
- 3Nasuc infundat de 10 zile si nu mai trece
- 3vreau sa am un copil, dar sunt la menopauza de 4 ani
- 30nas infundat, dar numai cate o nara, cand se desfunda una se infunda cealalta
- 3Nas uscat si infundat - Ajutor, nu stiu ce sa fac
- 4in urma unei raceli am ramas cu secretii in gat
- 4nas infundat pe timpul noptii
- 4menopauza la 35 ani
- 18Nasul si gatul
- 1nas infundat si tuse
- 4legatura dintre transpiratie si menopauza?
- 2nas care curge si infundat
- 3Sarcina la menopauza??
- 6infectie corzi vocale?
- 0Nas infundat, palpitatii
- 3Nas infundat copil 6 ani
- 4Respira pe gura in timpul somnului
- 2Menopauza
Mai multe informații despre: Menopauza nasul infundat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: