Buna Dimineata va invit la o cafea
DOAMNE!!!!! Suntem in 2013, sfarsit de iunie. si pe-aici e pustiu.!
Ati renuntat total la cafea???? :D
Unde sunteti? Unde SUNTEM cu totii ?.
Nu mai avem timp pentru noi?!.
Oricum ar fi, oriunde ati fi,. sa aveti parte de bine!
Cu drag,
Ati renuntat total la cafea???? :D
Unde sunteti? Unde SUNTEM cu totii ?.
Nu mai avem timp pentru noi?!.
Oricum ar fi, oriunde ati fi,. sa aveti parte de bine!
Cu drag,
Stapana casei, la apeeel! :)))))))))))))) Feteleee, mi-e dor de voi!
Pupici cu sclipici :*
Pupici cu sclipici :*
Neeeeeeeeeeata.S-a racit cafeaua.Totusi mi-as dori sa stiu ce mai faceti.Cred ca in viata totul are un scop, un rost.Aici mi-am gasit cea mai buna prietena, am primit sfaturi, judecati.Cum trece timpul!!!!!!!!.Eu nu mai sunt cea de acum 6 ani, uneori mie dor de vremurile in care credeam CA SE POATE.
Din pacate, cu cat trece timpul, cu atat realizezi ca nu se poate, si toate visele se usuca precum frunzele toamna.
Si eu as da timpul inapoi la momentul in care credeam ca se poate.
Am ajuns sa nu mai simt nimic, sa mi se para totul in zadar, sa simt greutatea vietii, a anilor care trec..desi sunt inca tanara..
Si eu as da timpul inapoi la momentul in care credeam ca se poate.
Am ajuns sa nu mai simt nimic, sa mi se para totul in zadar, sa simt greutatea vietii, a anilor care trec..desi sunt inca tanara..
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 10ameteli puternice
- 3depresie puternica acum 3 ani, recomadati-mi un psiholog
- 3diabet, tigari, cafea... infectie masea
- 6Psihopatie?
- 8cum adica fara cafea in homeopatie?
- 5Intrebare despre hiperaciditate
- 5Ajutor online pentru persoanele cu un consum abuziv de alcool
- 46Exista un handicap al varstei de 40 de ani?
- 0palpitatii dupa cafea
- 0cafeaua si rinichii
- 4am nevoie de un homeopat si psihoterapeut - Bucuresti
- 6Este oare nevoie sa merg la un psihiatru?
- 1Psihoterapia miraculoasa
- 0dependenta grava de cafea si 3 in 1
- 10Psihoterapie: nu castigi nimic cu asprimea, ci cu bunatatea
- 8Psihoterapie: fiecare zi este un cadou, gandeste mereu pozitiv
- 4Psihoterapie: niciodata sa nu subestimezi impresia pe care ai facut-o asupra cuiva
- 0senzatie de slabiciune dupa bautul cafelei
Mai multe informații despre: Cafeaua psihoterapia
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
