tratament de multi ani cu antidepresive si nu ma simt bine, simt ca nu au niciun efect
As dori sa primesc raspuns la o problema. Cu multi ani in urma (la varsta de 16 ani) am fost diagnosticata cu depresie severa cu elemente atipice. De atunci fac tratament cu Abilify iar acum mi-au schimbat cu Zyprex. As dori sa spun ca nu ma simt bine de la ele, simt ca nu au nici un efect.
Facusem cu cativa ani in urma timp de 30 de zile injectii cu moldamin de un milion. Simt ca de atunci nu am mai fost eu aceeasi ca inainte.
As dori sa imi spuneti daca cumva starea mea de sanatate a fost dereglata de acest taratament pe care il facusem pt reumatism pe la 14 ani.
Va multumesc.
Facusem cu cativa ani in urma timp de 30 de zile injectii cu moldamin de un milion. Simt ca de atunci nu am mai fost eu aceeasi ca inainte.
As dori sa imi spuneti daca cumva starea mea de sanatate a fost dereglata de acest taratament pe care il facusem pt reumatism pe la 14 ani.
Va multumesc.
1 comentarii
Tratamentele alopate au multe efecte secundare, deci ceea ce ati simtit dumneavoastra atunci si anume ca ceva s-a schimbat poate sa fie cat se poate de real.
Daca tratamentul pe care-l faceti acum simtiti ca nu are efect, puteti apela la tratamentele naturist-homeopate care nu au contraindicatii si nu au efecte secundare.
Dar pentru aceasta va trebuie mai intai o consultatie la un medic homeopat.
Cu stima si respect:
dr Petre Muresan
Daca tratamentul pe care-l faceti acum simtiti ca nu are efect, puteti apela la tratamentele naturist-homeopate care nu au contraindicatii si nu au efecte secundare.
Dar pentru aceasta va trebuie mai intai o consultatie la un medic homeopat.
Cu stima si respect:
dr Petre Muresan
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8anxietate si depresie
- 50depresia si anti-depresivele
- 16Antidepresive sau doar psihoterapie
- 3nu imi mai dau seama pe ce lume sunt
- 5Bionergia ca si tratament..
- 26credeti ca se poate scapa de tulburare depresiv anxioasa ?
- 6mama mea e depresiva de 34 ani si acum nu mai vrea sa traiasca
- 35Ma vad aruncindu-ma de la balcon
- 67depresie ajutor!
- 3mutism la adulti in depresie
- 7VALDOXAN - foloseste cineva?
- 2Raspunsuri la atacuri de panica, anxietate, depresie!
- 1imovane vs xanax
- 28Biochimia creierului in Anxietate si Depresie
- 7Laptele de capra - bun in Depresie, oboseala, Astenie
- 15depresie ipohondriaca
- 13Tratament depresie
- 4AD si Anxietatea.
- 4Orice fac tot rau imi este, pareri ?
- 4Antidepresive
Mai multe informații despre: Depresia Antidepresivele medicamente antidepresive
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: