am o problema a parului :(
buna!am o mare problema...mi se ingrasa parul foarte repede, trebuie sa fac baie in fiecare zi pe cap...ce ar trebui sa fac pentru a nu mi se mai ingrasa parul asa repede?:((
va multumesc anticipat!
va multumesc anticipat!
3 comentarii
buna, eu zic sa incepi prin a te spala la 2 zile, cu un sampon natural, din plante, special pt par gras sau matreata, si sa te clatesti la final cu apa si otet de mere pe par.
mai stiu ca e bine sa storci zeama de o lamaie in sampon!!!functioneaza!:D
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 7Caderea parului
- 3par pe corp
- 9mi s-sa rarit parul
- 9par gras, rog parerea unui medic
- 7plante care ajuta la cresterea parului
- 7Caderea parului - cum se poate prevenii?
- 26caderea parului in mod excesiv
- 6caderea parului..apa dura?
- 0Contraceptive si ingrasarea parului
- 6Cam de vreo 3 ani de zile a inceput parul sa se rareasca
- 1cresterea parului
- 0Imi cade parul dupa tot corpul
- 6caderea excesiva a parului
- 8Obsesia spalarii parului de 2-3 ori pe zi
- 10parul foarte gras
- 2par despicat
- 4caderea parului
- 0Parul gras
- 1Parul prins in coc
Mai multe informații despre: Ingrijirea parului Parul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: