senzatie de nas infunat
va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns dak puteti la o intrebare.am o fetita de 1an si 7 luni si ak o luna a fost un pic racita, doar ii curgea nasucul, nimic mai mult, niciodata nu mi-a fc temperatura sau altceva mai grav.i-a trecut dar a ramas cu o sfornaiala si respira mai greu cu toate ca dak vreau sa ii curat nasul nu are absolut nimic in nas, iar noaptea mai si sforaie, dar nu mereu.e posibil sa aiba polipi?dc totusi respira greu dak nu are mucisori.ce poate fi?la ce medic sa merg?va rog sa ma ajuta-ti urgent.multumesc anticipat.
1 comentarii
Bună seara! Mergeți la un medic ORL, e posibil să aibă vegetații adenoide (polipi), deviație de sept etc. O seară liniștită!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2de un an ma simt foarte rau: dureri de gat, dureri de urechi, dureri la baza nasului, nas infundat
- 3picaturi de nas care desfunda bine
- 6secretii in gat cam de trei ani
- 4mi se infunda nasul si ma ustura gatul des
- 5baietel de 3 ani tot timpul racit.. laringita, rosu in gat, nas infundat si tuse
- 19Frunte si tample umflate
- 2nas infundat
- 3probleme respiratie, nas infundat
- 64Nas infundat tot timpul anului.
- 1simptom de nas infundat
- 343A facut de 3 ori puroi in gat, nas infundat si doarme cu gura deschisa
- 4nasul infundat de cateva saptamani
- 4nas infundat, fetita un an
- 4Respir doar pe o nara fosa nazala
- 8Posibil rinita?
- 1Hipertrofie mucoasa nazala + deviație sept
- 4Nas înfundat, pielita umflata ca un balon in interiorul nasului
- 0respiratie doar pe gura
- 1Tratament bebe 7 luni
- 1Durere ureche nas infundat
Mai multe informații despre: nasul infundat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: