din copilarie am ramas cu frica de intuneric
De cand eram mic (nu ca sunt foarte mare) am 13 ani era un videoclip cu animal-x care era cu o moarta sau ceva in genu si fratele meu mai mare ma chema zcea k dadea pe desene si dadea acolo si am ramas cu frica DE INTURNERIC aprind toate luminile in casa cand ma duc pana la bucatarie sau la balcon... si mai poate fi si de la seria de filme THE GRUDGE in rs alte filme nu ma sperie...
3 comentarii
Nu te mai uita, dragutule, la lucruri urate, uita-te si tu pe tvr cultural, pe mezzo, stiu eu, pe national geografic, plimba-te prin nautra, citeste carti frumoase, vei uita de lucrurile urate.
Aceste orori fac rau la suflet si la nervi, mai ales la copii, caci ei sunt mai impresionabili, mai curati suflateste si mai sensibili.
Numai bine!
Aceste orori fac rau la suflet si la nervi, mai ales la copii, caci ei sunt mai impresionabili, mai curati suflateste si mai sensibili.
Numai bine!
sa nu te uiti la Exorcistul. pe mine m-a marcat pe viata!
exorcistul nu a fost mare chestie, dar episoadele, a haunting de pe discovery sunt scary!!!!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 5pete albe pe penis care nu dor
- 7hodgkin-va rog sa ma ajutati
- 10doresc un raspuns rapid si serios
- 4am 15 ani, mi-a venit primata menstruatia si apoi deloc
- 4Despre vocea subtire la adolescent
- 4eliminari din glandele mamare
- 3adolescenta, par rar
- 6Anxietate frica fara motiv
- 4Sfarcuri mari, sensibile
- 7am fost diagnosticata cu tulburare anxioasa generalizata
- 4De prea mult timp...deja
- 6Un fel de buba pe penis.
- 6Bubite albe undeva pe partea interioara a penisului
- 1Trebuie sa inving anxietatea, depresia si fobia
- 0Lungimea picioarelor in functie de inaltime
- 4sunt foarte agitata si nelinistita + am insomnii...
- 3Fobie? Boala fizica sau...?
- 14de 4-5 zile ma trezesc cu dureri de cap
- 16adolescentul si fobia sociala
- 5Anxietate sau agrofobie?
Mai multe informații despre: Adolescentul fobia frica
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
