alergie?
Buna seara ! De un an tot ma supara nasul sa fiu mai explicit se infuda o singura nara (dreapta), si dupa un timp se desfunde acea nara si se infunda cea stanga, si imi curge lichid circa 4 minute si dupa nu mai curge nimic, nu am alte simptome, febra, ochi rosi, tuse, dureri de cap, dureri nazale, somnul nu este afectat pt ca respir pe nara desfundata si nu am probleme, nu cred ca este alergie la praf, par de animale (pisica), etc. Imi este frica sa ma duc la un consult ORL, suna amuzant dar am o fobie de spital si de ace, nu vreau sa fiu internat.
Va rog sa ma ajutati :(.
Va rog sa ma ajutati :(.
1 comentarii
ps: cand cineva ma sperie sau ceva de genul se desfunda nasul si dupa 5 minute se infunda iar
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4nas infundat seara, sunt dependent de rinxil
- 7senzatie nervanta: nas infundat
- 107rinoadenoidita?
- 6nas infundat la bebelus de 2 luni
- 4tuse seaca si nas infundat
- 4Nasul infundat de 3 ani
- 3ORL. Nas infundat permanent la un copil de 2 ani si 7 luni.
- 6infectie corzi vocale?
- 2Nas infundat
- 2Nas infundat dupa rinoplastie
- 1Hipertrofie mucoasa nazala + deviație sept
- 2Nas infundat de 3 saptamani!!!
- 2Nara infundata permanent.
- 0Cornete nazale marite
- 3Nas infundat copil 6 ani
- 7Nas infundat
- 2Nas infundat, durere in gat, stranut, lipsa miros.
- 4Congestie nasala
Mai multe informații despre: nasul infundat
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: