Ce pastile sau suplimente sunt bune pt creier, memorie si concentrare?

20-06-2022
Anonim077
Nu este medic/terapeut
Anonim077
Buna ziua,
Ce suplimente sau pastile de memorie sunt bune pt creier, memorie si concetrare?
Ceva mai puternic imi trebuie.
Momentan am inceput sa iau pramistar, am luat Cebrium-nu ma ajuta- si Cebraoptim- asa si asa.
Am inceput sa iau Pramistar pt ca m-a ajuta o data. Nu stiu daca ma ajuta, abia am luat prima pastila, nu am simtit cine stie ce ameliorare.
Sufar de schizofrenie avansata.
In cazul in care cunoasteti si alte pastile va rog sa imi scrieti in mesaj.
Am auzit de Cerebrolysin injectii, dar nu stiu cat de bune sunt. Medicul mi-ar fi spus ca sunt ca Cebrium pastile.
Astept raspunsul dvs. Multumesc!
3 comentarii
1
22-06-2022, ora 12:04
Verno
Nu este medic/terapeut
Verno
Doctorul mi-a zis că cel mai bun supliment de pe piata ptr așa ceva este Neuro Optimizer de la Secom.E recomandat de Societatea de Pediatrie și de Psihiatrie și conține un ingredient patentat numit Cognizin care e dovedit științific că ajută
O să îl iau și eu curând că și eu am probleme grave de concentrare.
2
22-06-2022, ora 13:01
Anonim077
Nu este medic/terapeut
Anonim077
Ok, merci mult pt răspuns!
2
12-08-2022, ora 17:27
Cosminick
Nu este medic/terapeut
Cosminick
Buna ziua,
Nu vrea sa va dezamagesc dar NU EXISTĂ niciun remediu, niciun tratament pentru recuperarea memoriei. Memoria nu se poate recupera pt ca tine de nr neuronilor care odata distrusi nu se pot reface. Daca ar exista asa ceva, toti am fi fost genii. Si eu iau ani de zile tot felul de pastile pt concentrare si memorie, dar efectul e ZERO!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul