doresc sa iau in greutate cat mai repede, cam 5 kg

21-04-2007
ancutza
Nu este medic/terapeut
ancutza
va rog frumos sa ma ajutati.Eu am 20de ani si1.60 si 40 kg.As dori sa iau in greutate cam 5 kg dar nu stiu cum.C e medicamente sau produse naturiste pot lua, dar care sa-si fac efectul.Va rog sa ma ajutati pt ca sunt disperata.multumesc
4 comentarii
0
26-04-2007, ora 00:00
sad&unhappy
Nu este medic/terapeut
sad&unhappy
[esti f slab ] dak vrei sa iei in masa, tziash recomanda sa mergi la sala si sa lucrezi cu greutati mari, si sa iau niste proteine [ is 100 % naturale ] de la pronutrition etc etc.. potzi gasi o gramada, in special carbohidratzi is fff bune ;)
0
30-04-2007, ora 00:00
BRIANA
Nu este medic/terapeut
BRIANA
BUNA ANCUTA!ITI RECOMAND SA MERGI LA O SALA DE FITNESS UNDE SA EXISTE UN MAGAZIN DE SUPLIMENTE NUTRITIVE.INCEARCA-LE SI ITI PROMIT CA NU VEI FI DEZAMAGITA.IDACA FUMEZI LAS-O MAI MOALE PE PERIOADA TRATAMENTULUI.MAJORITATEA SUPLIMENTELOR SUNT NATURISTE.BAFTA!PUPICI
0
28-05-2007, ora 00:00
DanV
Nu este medic/terapeut
DanV
Forever Lite Ultra - de 3 ori pe zi cite o doza. In rest alimentare normala. Plus polen (Bee Pollen) - 6 buc/zi.
Un pahar de bere dimineta pe stomacul gol - se spune ca ingrasa.
Si mai ales odihniti-va. Mai ales noaptea.
0
19-03-2008, ora 00:00
tiatu
Nu este medic/terapeut
tiatu
ancuta a trecut aproape un an de cand ai postat comentariul tau!ai reusit sa te ingrasi?te rog mult daca ai reusit spune'mi si mie ce ai facut!am la fel 1.60 si 40 kg!sunt disperata!ajuta1ma dak poti!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: