Durere cap
Buna ziua ! Uneori ma doare capul, insa in partea din spate ( zona cefei ) si e mai mult asemanatoare unei senzatii de incordare.. Ce e de facut ? care sunt cauzele ? Unele persoane mi-au spus ca poate fi de la stres, de la tensiune.. Astept raspunsuri si multumesc anticipat ! :)
1 comentarii
parere:
verifica-ti tensiunea ATUNCI cand te doare
cele bune,
verifica-ti tensiunea ATUNCI cand te doare
cele bune,
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3dureri zilnice de cap
- 25histeretomie totala.. febra, frisoane, dureri de cap
- 1Durere de cap, presiune in urechi si zgomot
- 0dureri de cap. ajutor!!!
- 0Puternice dureri de cap
- 2durere de cap de cateva zile
- 5dupa o extractie dentara, am facut febra si ma doare capul
- 3Stare de rau in tot corpul
- 6Durerea de cap
- 0transpiratie abundenta cu febra mare si dureri de cap
- 4dureri ingrozitoare pe partea dreapta a capului (de vreo 3 ani)
- 6dureri cap, furnicaturi - nici un raspuns in USA
- 6dureri de cap permanente
- 2durere de cap, amorteli ale palmei stangi si gurii, stări de vomă
- 2Durere cap continua si stare de ameteala
- 3Durere de cap partea dreapta, persista 3 zile, nu cedeaza la medicamente
- 10Dureri de cap violente
- 0Stare de rau zilnica
- 2Tulburarea bipolara si durerea de cap
Mai multe informații despre: Durerea de cap
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: